Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... certif medico legal
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

certif medico legal

cate zile de ingrijiri medicale poate da i m l pentru 2 coaste rupte si mai multe vanatai(6),echimoze din cunostinta dumneavoastra? va multumesc
xuser a scris:

r.gabi , poti intelege cuvantul "in general" ?!

In "general" te poti exprima asupra unei situatii in momentul in care esti calificat sa o faci.