Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... Contract telefonie
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

Contract telefonie

AM SUNAT INCA O DATA SA-MI REZILIEZ CONTRACTUL CU [editat] CEL PE CARE LAM PRELUNGIT TELEFONIC URMAND SA MA DUC SA SI SEMNEZ NU AM SEMNAT NIMIC DAR CEI DE LA ORANGE SPUN CA CONTRACTUL PRELUNGIT TELEFONIC ESTE PERFECT LEGAL IAR ACORDUL MEU VERBAL TINE LOC SI DE SEMNATURA IAM INTREBAT IN CE LEGE SCRIE LEAM SPUS CA AM CONTACTAT UN AVOCAT IAR EI AU SPUS CA CONTRACTUL VERBAL TELEFONIC ESTE PERFECT LEGAL IAR AVOCATUL NU CUNOASTE LEGEA
ContSters20980, utilizator