Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Va aduc bani cererile de consultanta?
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Va aduc bani cererile de consultanta?

Pana la urma, sunt cererile de consultanta utile si aducatoare de bani pentru consultanti?

Primiti constant cereri de consultanta? Daca da, sunt ele concretizate in clienti ai afacerii dumneavoastra?

Stiu, raspunde cine poate. :)

Pe mine ma intereseaza pentru ca nu imi dau seama in ce masura e o chestie care mananca timp si nu da nimic inapoi sau e o chestie utila care, pe langa timp mancat, aduce si bani.
Nu, cererea de consultanta, fie pe mail sau pe telefon se materializeaza doar in multumesc :))
multumesc, romy.
bani? cineva? :D
Super intrebare ....=D>
Depinde de cum este vazuta problema:-/
Pentru cei care au cabinete de avocatura sau birouri de consultanta posibil sa se materializeze in bani .... pentru mine NU.:(
Cereri primesc atat pe mail , cat si telefonic.
Sunt utile si nu consider pierdere de timp faptul ca dau consultanta gratuit .
Si eu primesc multe, dar cum nu am dreptul la clientela proprie, e exclus.
Interesanta este si intrebarea: cati raspundem la aceeasi cerere de consultanta? :D
Gabriela Mihai, Avocat