Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... LITIGIU DE MUNCA SOLUTIONAT DE INSTANTA
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

LITIGIU DE MUNCA SOLUTIONAT DE INSTANTA

AM TERMINAT UN LITIGIU DE MUNCA,
ANGAJATORUL ESTE IN INSOLVENTA
TREBUIE SA MA REANCADREZE IN MUNCA
SA IMI ACHITE SALARIILE RESTANTE SI SA ANULEZE DECIZIA DE CONCEDIERE
CE SA FAC
maximul pe care il puteti obtine este recuperarea salariului, avind in vedere ca salariatii sunt prioritari la masa credala.
hanea_gabriela@yahoo.com a scris:

AM TERMINAT UN LITIGIU DE MUNCA,
ANGAJATORUL ESTE IN INSOLVENTA
TREBUIE SA MA REANCADREZE IN MUNCA
SA IMI ACHITE SALARIILE RESTANTE SI SA ANULEZE DECIZIA DE CONCEDIERE
CE SA FAC

In acest caz, se va dispune reintegrarea dvs si apoi se va emite o noua decizie de concediere avand in vedere ca angajatorul este in insolventa.

P.S.
Incercati sa nu mai scrieti cu majuscule pe forum. Tineti cont ca folosirea excesiva a tehnicilor de subliniere a textului echivaleaza cu a tipa la ceilalti utilizatori, actiune care ar putea fi interpretata ca fiind agresiva in forum.
:)
multumesc pentru apreciere, am sa incerc sa nu mai scriu cu majuscule.
am crezut ca ies in evidenta
imi cer scuze
trebuie sa imi achite salariile restante, plata concediului de odihna si incadrarea in munca, precum si salariile pana la punerea in executate a hotararii judecatoresti ramasa definitiva si irevocabila.