Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... legea unica a salarizarii se aplica sau nu in 2011?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

legea unica a salarizarii se aplica sau nu in 2011?

Sunt profesor si am o mare nedumerire. Dpa legea unica a salarizarii voi lua o anumita suma in 2011. Daca imi ridica salariul cu 15 la suta o alta suma. Cum se aplica de fapt legea? Cumva in 2012 se va aplica aceasta lege si in 2011 vom lua numai cu 15 la suta mai mult ?????????????
In 2011 veti primi doar cei 15% inapoi din cele 25 de procente taiate. Coeficientii de salarizare nu se aplica anul viitor (la cum merg lucrurile, cred ca se vor aplica la Sfantul Asteapta!!).
Kyandra, moderator
Banuiam. Sper ca pana atunci sa plec din tara.
Multumesc de raspuns.