Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... admitere inm 2011
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

admitere inm 2011

credeti ca mai am timp sa ma preg ptr adm inm 2011 daca incep de ast, cu 4 h/zi la disp?:">
Sunt multe lacune privitor la subiectul problemei. In principiu da. Oricum trebuiesc indeplinite:
-coeficientul iq
-capacitatea de retinere
-logica
Cum am mai spus, de la persoana la persoana....Unora nu le ajung 5 ani, altora mai putin.
multumesc ptr rasp. intrebam in general. dupa calculele mele nu prea am timp pentru ca si lucrez. speram la o metoda de a invata intr-un timp mai scurt