Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... noul cod al muncii din 01.01.2011 si procesele pe rol
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

noul cod al muncii din 01.01.2011 si procesele pe rol

Ce se intampla cu procesele pe rol ? Dar cu recursurile? Cine trebuie aduca probele ?
ioanapsy, utilizator
Nu exista inca niciun nou cod al muncii ...ceea ce s-a publicat pe Internet sunt modificari aduse actulaului cod , modificari care inca nu sunt adoptate.