Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... informare - \"specializare\" procuror
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

informare - "specializare" procuror

sunt eleva in cls a12a si as vrea sa urmez fac de drep..si ca specializare-procuror...as vrea sa stiu mai multe despre asta...sa stiu la ce sa ma astept . multumesc.
@praporgescu

mai bine citeai o carte de gramatica, decat sa postezi mesajul. era mai util pentru toti!
amy22, utilizator