Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensie anticipata 2011
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensie anticipata 2011

Mai este valabila pensia anticipata in 2011?
Va multumesc.
Incepand cu 01.01.2011 se aplica Legea 263/2010 privind sistemul unitar de pensii publice care prevede si pensia anticipata si pensia anticipata partiala.
Va multumesc.=D>