avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 883 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... ''am ajuns la disperare ''
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

''am ajuns la disperare ''

2 ani am umblat prin tribunale si parchet pentru o amarata de pensie alimenara .
si toate plangerile mi-au fost respinse
am obosit sa ma lupt cu legile de tot rasul din tara asta
oare exista un procuror necorupt?
daca stie cineva poate imi spuneti
sunt din constanta
Cel mai recent răspuns: danaru , utilizator 16:06, 9 Ianuarie 2011
AVOCAT!
Subscriu!!! LEGI DE TOT RASUL!!! :(

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Toate plângerile impotriva soluţiilor procurorului de neurmărire (art. 340 ncpp), pe rolul curtii de apel, sunt de la pca? aidu aidu Ma intereseaza sa solicit informatii de interes public Curtii de Apel. Si anume, cate plângeri impotriva soluţiilor procurorului de neurmărire (art. 340 ... (vezi toată discuția)
Plangere impotriva tergiversarii anchetei penale Adela M Adela M Am o plangere penala inregistrata in iunie 2008 care se afla in cercetare la Serviciul de Investigare a Fraudelor. De atunci am dat numeroase telefoane pentru ... (vezi toată discuția)
Plângere împotriva rezoluþiilor sau ordonanþelor procurorului de netrimitere în judecatã (art.278 ind.1 c.p.p.) ContSters257326 ContSters257326 buna ziua, Am o sentinta din partea judecatoriei sector 4 : [i]Solutie: Admite excepţia tardivităţii introducerii plângerii, excepţie invocată din ... (vezi toată discuția)