Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Legea nr. 168/1999
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Legea nr. 168/1999

Legea nr. 168/1999, privind solutionarea conflictelor de munca, mai este in vigoare?
Daca da, care este ultima modificare, (ce act normativ)?
Text actualizat la data de 27.07.2007. Actul include modificările din următoarele acte:
- O.U.G. nr. 138/2000
- Legea nr. 261/2007.
zallyna a scris:

Legea nr. 168/1999, privind solutionarea conflictelor de munca, mai este in vigoare?
Daca da, care este ultima modificare, (ce act normativ)?

Legea nr.168/1999 este in vigoare ... fisa actului (modificarile aduse Legii) o puteti vedea aici
[ link extern ]