Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Depunere act aditional contract munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Depunere act aditional contract munca

Incepand cu 1 ian 2011 mai este obligatorie depunere actelor aditionale ale contractelor de munca la ITM sau este suficienta modificarea in revisal xi depunerea acestuia?
Va multumesc!
Problema nu este inca destul de clara nici pentru inspectorii ITM.
Se preconizeaza sa nu se mai completeze decat in revisal.
eu am fost sa-mi depun actul aditional insa nu mi l-au primit. Acuma, treaba e ca tipa care e consultantul nostru pe probleme de munca imi spune ca tre sa ma duc maine inapoi cu el.. nu prea inteleg ce e de facut.... dar cred ca nici ei #-o. Multumesc oricum!
Actele care isi produc efecte incepand cu data de 01.01.2011 nu se mai depun la ITM.