avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 532 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... pdf to word
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

pdf to word

buna ziua,
cum pot transforma un doc. pdf in doc. word a.i. sa pot modifica cate ceva in el?
va rog sa-mi spuneti explicit, pt. ca de azi dimineata ma chinui cu diverse programe pe net. sper sa ma puteti ajuta a.i. sa reusesc.
multumesc.
p.s. nu mai stiam la cine sa apelez. sper sa fie cineva care ma poate ajuta, chiar daca forumul poate nu este si pt. astfel de sfaturi.
Cel mai recent răspuns: Iulian1977 , utilizator 22:42, 10 Martie 2011
Abby Fine Reader 10 ... foarte bun.
il descarc si pe urma incerc...
multumesc
din pacate, imi da eroare. spune ceva ca url nu exista.
alte sugestii? am nevoie urgent.
revin...ma poate ajuta cineva cu un raspuns?
trebuie sa rezolv pana maine!!! alte sugestii...va rog...
Free Word-Doc to Pdf Converter&Creator, este free il cautati cu google.

Alte discuții în legătură

Licente programe si software titus_steel titus_steel Buna ziua , doresc sa infintez un srl , si vreau sa stiu pentru ce programe sunt obligat sa am licenta in afara de windows ? Gen abobe flash player , abobe ... (vezi toată discuția)
Licente programe Daniela2172 Daniela2172 buna ziua. va rog frumos daca stie cineva care sunt programele ( soft si so) care necesita cumparare de licenta. eu stiu ca trebuie pentru windows si office. ... (vezi toată discuția)
Bilant 2009 elena mituta elena mituta va rog ajutati-ma :( nu pot lucra in pdf bilant 2009,am incercat toate modalitatile, precizez ca pc are xp sp2 si adobe 9.3, dar nu este conectat la net, cum ... (vezi toată discuția)