Forum Discuţii juridice Dreptul, calculatorul meu şi ... pdf to word
Discuție deschisă în Dreptul, calculatorul meu şi internetul

pdf to word

buna ziua,
cum pot transforma un doc. pdf in doc. word a.i. sa pot modifica cate ceva in el?
va rog sa-mi spuneti explicit, pt. ca de azi dimineata ma chinui cu diverse programe pe net. sper sa ma puteti ajuta a.i. sa reusesc.
multumesc.
p.s. nu mai stiam la cine sa apelez. sper sa fie cineva care ma poate ajuta, chiar daca forumul poate nu este si pt. astfel de sfaturi.
Abby Fine Reader 10 ... foarte bun.
il descarc si pe urma incerc...
multumesc
din pacate, imi da eroare. spune ceva ca url nu exista.
alte sugestii? am nevoie urgent.
revin...ma poate ajuta cineva cu un raspuns?
trebuie sa rezolv pana maine!!! alte sugestii...va rog...
Free Word-Doc to Pdf Converter&Creator, este free il cautati cu google.