avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 908 soluții astăzi
Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori Certificat de actionar !?
Discuție deschisă în Bursa de valori

Certificat de actionar !?

Stie cineva la ce se foloseste un certificat de actionar eliberat in '96 pentru [EDITAT]?
Sa nu-mi spuneti ca numai pentru igiena proprie in lipsa de hirtie igienica .#-o
Ultima modificare: Joi, 20 Ianuarie 2011
ContSters20980, utilizator
Cel mai recent răspuns: kjhrodi , utilizator 16:08, 10 Ianuarie 2011
Nu pare a fi listat la Bursa, dar trebuie luat legatura cu intreprinderea.
Intrati pe link-ul de mai jos, prin telefoanele respective incercati sa ajungeti sa luati legatura cu Biroul actionariat. Acolo puteti pune intrebarile care va framanta.
[ link extern ]
Multumesc frumos !

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cum se vinde o actiune de la o societate pe actiuni? glo glo O mama are o actiune la o soc comerciala pe actiuni. Vrea sa o vanda fiicei. unde trebuie sa mearga sau cum se procedeaza? se poate prin inscris sub ... (vezi toată discuția)
Doi copii orfani de tata, putem beneficia de ajutoare banesti? zurbazurba zurbazurba Impreuna cu sora mea am ramas orfan de tata. NU avem pensie dupa tata IAR MAMA ARE UN SALARIU DE 700 DE LEI........ SUNTEM amandoi SCOLARI eu in clasa 5 ar ... (vezi toată discuția)
Actiuni dacia omul70 omul70 Detin actiuni [SOCIETATE] obtinute prin alocarea cupoanelor de privatizare din anul 1996. Doresc sa stiu care sunt posibilitatile de a le valorifica (vinde) ... (vezi toată discuția)