Forum Bani şi Afaceri ... Bursa de valori Certificat de actionar !?
Discuție deschisă în Bursa de valori

Certificat de actionar !?

Stie cineva la ce se foloseste un certificat de actionar eliberat in '96 pentru [EDITAT]?
Sa nu-mi spuneti ca numai pentru igiena proprie in lipsa de hirtie igienica .#-o
ContSters20980, utilizator
Nu pare a fi listat la Bursa, dar trebuie luat legatura cu intreprinderea.
Intrati pe link-ul de mai jos, prin telefoanele respective incercati sa ajungeti sa luati legatura cu Biroul actionariat. Acolo puteti pune intrebarile care va framanta.
[ link extern ]
Multumesc frumos !