Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Avocat penalist in Brasov
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Avocat penalist in Brasov

Buna ziua
Am nevoie pentru un apropiat, de un penalist bun intr-un proces de inselaciune (completare adeverinte salariu pentru credite bancare). Din cate stiu procesul e in Brasov, pe la jumatatea lui februarie, dar cred ca se poate cere amanarea pentru angajarea unui aparator ales...
Astept raspunsurile dvs
Va multumesc
Avocati de calitate gasiti si pe acest forum,dar si la in diferitele publicatii de publicitate sau la baroul brasovean
Nu m-ati inteles... Vreau o recomandare sau un avocat care vrea sa se implice in acest caz... Asa....liste cu nume, stim unde sa gasim...:)
......................................................................................................................................
Chiar nu-mi puteti recomanda pe nimeni?....sau nu-i niciun penalist din Brasov pe-aici?:(
geolivbv, utilizator