avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 672 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri europene

sint pensionar pe caz de boala cu drept de munca 4 ore , pot sa optez ptr fondurile europene? multumesc.
Cel mai recent răspuns: Gabriel Amironesei , Consilier juridic 11:05, 18 Ianuarie 2011
Fiti mai explicit, pentru ce anume vreti sa face-ti optiune
cum am spus sint pensionar pe caz de boala cu drept de munca 4 ore, am un nr de fam de albinesi as vrea sa accesez masura 141 fonduri europene,intimpin probleme ca nu sint salariat?
Nu cred.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Functionarii publici pot accesa fonduri europene (masura 141)? annneess annneess Buna ziua ! As dori sa stiu daca, in calitate de functionar public pot accesa fonduri europene (masura 141)? Daca ma pot autoriza? Va multumesc ! (vezi toată discuția)
Despre fonduri europene Sibova Sibova Buna ziua , sunt un tanar comerciant dar cu multe cunostinte in agricultura , de curand sunt interesat de fondurile europene , mentionez ca lucrez cam 2ha de ... (vezi toată discuția)
Persoana cu handicap grav, doresc semnare contract de munca. rcristea67 rcristea67 Buna ziua, Sunt o persoana cu handicap grav, am o pensie de invaliditate, indemnizatie de insotitor si mai primesc si indemnizatea de incadrare in grad de ... (vezi toată discuția)