Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... fonduri europene
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

fonduri europene

sint pensionar pe caz de boala cu drept de munca 4 ore , pot sa optez ptr fondurile europene? multumesc.
Fiti mai explicit, pentru ce anume vreti sa face-ti optiune
cum am spus sint pensionar pe caz de boala cu drept de munca 4 ore, am un nr de fam de albinesi as vrea sa accesez masura 141 fonduri europene,intimpin probleme ca nu sint salariat?
Nu cred.