Forum Suport Tehnic Seminariile Avocatnet.ro Seminariile Avocatnet.ro
Discuție deschisă în Seminariile Avocatnet.ro

Seminariile Avocatnet.ro

Buna ziua,

Incepand din acest an ne-am hotarat sa reluam seria de evenimente marca Avocatnet.ro in provincie.

Primul oras in care vom merge va fi Sibiu. Aici vom organiza in luna Martie o conferinta dedicata modificarilor aduse Codului Muncii si impactul lor atat asupra angajatorilor cat si a angajatilor.

Ca de obicei, cei mai buni in domeniu vor fi prezenti pentru a raspunde intrebarilor dumneavoastra.

Cum vi se pare aceasta initiativa?
Ati participa la un astfel de eveniment?

Va doresc o zi excelenta!

Beatrice
super la Constanta pe cand se prevede ....astept cu mare interes ....o zi buan si dmv
o idee excelenta! Va asteptam si la Focsani!