avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 544 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Seminariile Avocatnet.ro Seminariile Avocatnet.ro
Discuție deschisă în Seminariile Avocatnet.ro

Seminariile Avocatnet.ro

Buna ziua,

Incepand din acest an ne-am hotarat sa reluam seria de evenimente marca Avocatnet.ro in provincie.

Primul oras in care vom merge va fi Sibiu. Aici vom organiza in luna Martie o conferinta dedicata modificarilor aduse Codului Muncii si impactul lor atat asupra angajatorilor cat si a angajatilor.

Ca de obicei, cei mai buni in domeniu vor fi prezenti pentru a raspunde intrebarilor dumneavoastra.

Cum vi se pare aceasta initiativa?
Ati participa la un astfel de eveniment?

Va doresc o zi excelenta!

Beatrice
Cel mai recent răspuns: crisucu , utilizator 12:10, 7 Noiembrie 2011
super la Constanta pe cand se prevede ....astept cu mare interes ....o zi buan si dmv
o idee excelenta! Va asteptam si la Focsani!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Petrecerea avocatnet.ro de craciun Cabinet de Avocat Cabinet de Avocat "Stan Petru Radu" Am fost placut surprins astazi de dimineata cand, in momentul in care am accesat site-ul (cum fac dealtfel zilnic), mi-a sarit in ochi un eveniment monden as ... (vezi toată discuția)
Seminariile avocatnet.ro in provincie. care dintre ele? in ce localitati? Alin Popescu Alin Popescu Am primit in ultima vreme o serie de cereri cu privire la infiintarea unei caravane care sa poarte Seminariile Avocatnet.ro cele mai dorite si in anumite ... (vezi toată discuția)
Ziua mondiala a cartii si a dreptului de autor Talk Partners Talk Partners Dragi prieteni, Pe 23 aprilie este Ziua Mondiala a Cartii si a Dreptului de Autor, ocazie cu care voi organiza prima Conferinta Nationala a Editorilor din ... (vezi toată discuția)