Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... cor 2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

cor 2011

Aveti idee in ce MO s-a publicat noul COR?
M. Of. Partea I nr. 894 din 30 decembrie 2010
Hotarare nr. 1352 din 23 decembrie 2010 privind aprobarea structurii Clasificarii ocupatiilor din Romania - nivel grupa de baza, conform Clasificarii internationale standard a ocupatiilor - ISCO 08