Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... COR 2011
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

COR 2011

In Monitorul Oficial 894/30.12.2010 a fost publicata Hotararea de Guvern nr. 1.352 privind aprobarea COR-nivel grupa de baza conform ISCO 08
Exact. Intrebarea??
Nu e nici o intrebare.
Colega noastra ne-a anuntat ca a aparut HG care poate interesa pe multi dintre noi.