Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratia 392
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratia 392

am o mare dilema:hm: cum pot completa declaratia 392 daca am o cifra de afaceri sub 10.000 de euro si nu sunt inregistrata in scop de TVA?
Trebuie sa descarcati de de sit-ul Anaf.ro 392B
Dupa cate stiu nu s-a actualizat ptr.2010 si orium are termen de depunere pe 25.02. asa ca mai asteptam!
a aparut declaratia pt 2010, iar 392 b este pt. societatile a caror cifra de afaceri este intre 10.000 euro si 35.000 euro, iar cifra mea de afaceri este mai mica.
asta era marea dilema:(
Nu depuneti.