Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general DECLARATII MICROINTREPRINDERE
Discuție deschisă în Contabilitate în general

DECLARATII MICROINTREPRINDERE

Buna ziua
Pentru o microintreprindere care nu are angajati, e neplatitoare de tva si are o cifra de afaceri sub 10000 euro, ce declaratii trebuie depuse inafara de 100, 101 si bilant?
Din gama 392, 394, 094 trebuie oare sa depun ceva?
Va multumesc
392A se depune de catre platitorii de tva -va rog fi-ti mai atenta "simona02" s-a specificat ca firma este neplatitoare de tva
As dori sa stiu ce declaratii trebuie sa depun pentru o microintreprindere cu un angajat, platitoare de tva. Bilantul se depune anual? Ce alte obligatii mai am? Multumesc :)