Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... salariu bugetar
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

salariu bugetar

in ianuarie 2010 la incadrarea pe l330 si oug 1/2010.la incadrare nu mi sa acordat un spor cf ccm,am dat in judecata si am castigat in instanta la tribunalul gorj si am fost repus in drepturi cu 1 06 2010,angajatorul a inaintat recurs la CA craiova ,care a casat actiunea si a trimiso spre judecare la tribunalul gorj in decembrie 2010.automat angajatorul a suspendat acordarea sporului.cf l284 si 285 /2010 si ordinul ministrului muncii publicat in mo 48/19.01 2011incepand cu 1.01 2011 sal avut in octombrie ser majoreaa cu 15% .eu in octombrie aveam sporul?se ia sau nu in calc la 01.01 2011?
este o pb de avocat