Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii declaratia inventar a sumelor de recuperat de la FNUASS
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

declaratia inventar a sumelor de recuperat de la FNUASS

Am depus la CNAS-ul de care apartin dosare privind diferenta de recuperat de la FNUASS ,privind concediile de incapacitate temporara de munca(pana la data de 31.12.2010).Sumele inca nu s-au virat in contul societatii unde lucrez,mai asteptam:(,dar am aflat ca pana la 30.01.2011,trebuie depusa la CNAS o declaratie -inventar,referitor la aceste sume.Va rog sa ma ajutati sa gasesc aceasta declaratie,de unde as putea-o descarca.Va multumesc.
[ link extern ]
Platile se fac mai greu....depinde la ce casa de asigurari sunteti arondat.
Vilcu Gina a scris:

...dar am aflat ca pana la 30.01.2011,trebuie depusa la CNAS o declaratie -inventar,referitor la aceste sume.

Termenul de depunere al Declaratiei-inventar este 15 februarie.
Cititi informatii despre aceasta declaratie aici:

www.avocatnet.ro/content/for...

Gabriela Monica Ionescu, Consultant fiscal