Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Decizia Civila este somatie de plata ?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Decizia Civila este somatie de plata ?

Poate fi considerata Decizia Civila (definitiva din 1998) drept somatie de plata?
Bine. Multumesc pentru rabdare, amabilitate si sugestii bune. Cred ca CEDO va fi in masura sa decida in cazul meu. Dar pana acolo...

Multumesc inca o data,
Karmenka
Trebuie sa consultati un avocat care sa vada toate actele si sa analizeze normele de drept incidente in cauza.
Pana la CEDO trebuie sa va judecati la o instanta nationala.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat