Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Filme de week-end
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Filme de week-end

A aparut un trailer al noii parti din IceAge. Bineinteles ca e promovata de veverita (e veverita? :">) Scrat, care are alte aventuri cu ghinda ei:

[ link extern ]

Ce alte filme ati auzit ca o sa apara anul asta?

PS
Daca sunteti fani ai IceAge, incercati Horton: [ link extern ]
Unii spun ca e interesant.
Admin, administrator
uite un site interesant de pe care poti afla noutati despre seriale:
[ link extern ] /
nu stiu cine sunt cei care il administreaza, dar isi bat capul sa aiba informatii cat mai multe despre majoritatea serialelor.
Admin, administrator
GabrielaA a scris:
CSI si Medical Alert (au inceput noi episoade?).

Depinde din care CSI. Parca din NY au aparut noi, nu mai stiu sigur. La ReGenesis m-am uitat de cateva ori, astept continuarea... :)
Am suferit de sindromul "24". Actiunea acestei serii m-a stors de energie intr-o asemenea masura incat am cedat fizic si psihic pe la sezonul 5.
Am urmarit amuzat prima parte din Heroes si momentan, ma destind urmarind Lost.
Astept difuzarea urmatorului episod :foottap:

Am auzit ca e bun The Bucket List, iar o recomandare este Lord of War. Stia domnul Nicolas Cage ce stia atunci cand s-a apucat de actorie :D
Cabinet de Avocat - Torok Andrei - Octavian, Avocat
AndreiT a scris:
Am auzit ca e bun The Bucket List

Mie mi-a placut.
serialele (in special cele SF) au inceput sa ocupe din ce in ce mai mult din timpul meu liber:
Lost
Stargate sg1 sau atlantis
The 4400
StarTrek
Battlestar Galactica

Interesant mi sa parut si Californication care e si scurt :P un sezon de 12 episoade

si da, site-ul [ link extern ] /
e unul de referinta in ceea ce priveste serialele.
Dan Sand, Consultant credite si finantari