avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 790 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... HOTARAREA JUDECATOREASCA
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

HOTARAREA JUDECATOREASCA

O decizie a CURTII DE APEL GALATI prin care se modifica o hotarare al carui numar este gresit (nu se regaseste in evidentele Tribunalului) este valabila?:help:
Cel mai recent răspuns: MARGARETA STANCIU , Avocat 20:38, 22 Ianuarie 2011
eroare materiala.Este valabila, si cu siguranta judecatorii vor indrepta si eroarea materiala!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Greseala in sentinta Nina1 Nina1 Buna ziua, In sentinta civila de divort s-a gresit numele. Cum pot rectifica greseala? Aveti un model de indreptare a greselii? Va multumesc (vezi toată discuția)
Cerere investire cu formula executorie 70iana 70iana Buna ziua, Va rog mult sa ma ajutati,pentru ca sunt la capatul rabdarii!!!!!!!!!!!!!!!! Am castigat in decembrie 2010 un proces la Curtea de Apel Bucuresti ... (vezi toată discuția)
Eroare formulata intr-o decizie civila - help viorica56 viorica56 Buna seara va rog sa ma ajutati nu stiu ce am de facut si unde ar trebui sa apelez cu privire la o eroare formulata intr-o decizie civila. pronuntata de ... (vezi toată discuția)