Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... HOTARAREA JUDECATOREASCA
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

HOTARAREA JUDECATOREASCA

O decizie a CURTII DE APEL GALATI prin care se modifica o hotarare al carui numar este gresit (nu se regaseste in evidentele Tribunalului) este valabila?:help:
eroare materiala.Este valabila, si cu siguranta judecatorii vor indrepta si eroarea materiala!