Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Revenirea din CCC
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Revenirea din CCC

Buna ziua! Ma numesc Tanase Claudia si sunt in concediul de crestere a copilului care are si 6 luni. Daca revin la serviciu, dupa noua lege mai primesc ceva? Sau e valabil doar 100 lei?
Va multumesc anticipat.
Nu beneficiati de dispozitiile prezentei ordonante , aceasta se aplica numai pentru copiii nascuti incepand cu data de 1.ian.2011.
Veti primi cei 100 lei lunar, conform OUG 148/2005.
Va multumesc pentru raspunsuri!