Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... incredintare minor
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

incredintare minor

incredintare minor si stabilirea domiciliului la mama avind in vedere ca tatal biologic nu este si nici nu a fost casatorit cu mama minorului doresc un model de actiune pentru Judecatorie
va trebui sa va adresati in particular unui avocat, pt asta