Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... contract de munca, ITM, pasaport
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

contract de munca, ITM, pasaport

vreau sa inregistrez un contract de munca la ITM dar omului i-a expirat buletnul si este la preschimbat
imi accepta ITM-ul contractul de munca pe baza de pasaport?
La care ITM?
nu cred ca ar fi o problema
ITM Bucuresti
Daca in contract e trecut CNP, accepta
Cred ca este mai bine sa stim practica de la ITM Bucuresti, decat sa dam un raspuns doar de a da. ;)
ITM Bucuresti il cunosc 100%. Sunt inspectori si inspectori in cadrul ITM-ului ....
As putea sa va intreb stimata doamna de care sector apartine firma? Ma refer la sectorul de care apartine inspectorului dvs de la ITM.