Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Weed Shop
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Weed Shop

Salut, ce consecinte suporti daca esti prins ca vinzi produse etnobotanice tip Spice Shop, daca nu ai nici o autorizatie nimic nimic, pur si simplu ca un om simplu si sa fie interzisa comercializarea de catre Consiliul local al orasului. Va multumesc.
Depinde de incadrarea juridica de care o sa beneficiezi din partea celor care vor constata ilegalitatea...
Ce fel de om esti daca vrei sa pui in pericol niste copii prosti care alearga dupa iluzii.

Sper sa fie consecintele de care iti e frica.
Cam ce sanse sunt la inchisoare?
Siguranta maxima:D