Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... EXAMEN LICENTA
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

EXAMEN LICENTA

Pentru cei care au dat licenta in 2009 iunie la Spiru Haret ID, ce se mai stie, sunt ceva noutati, se da din nou, nu?
Este vvb. despre MFC CIG Bucuresti ID Suceava, este valabila adeverinta?
verifica,la judecatoria Buzau,unii colegi de-ai tai au castigat in instanta,si au studiile recunoscute...am citit acum cateva zile pe un site de anunturi...