avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1266 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... EXAMEN LICENTA
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

EXAMEN LICENTA

Pentru cei care au dat licenta in 2009 iunie la Spiru Haret ID, ce se mai stie, sunt ceva noutati, se da din nou, nu?
Este vvb. despre MFC CIG Bucuresti ID Suceava, este valabila adeverinta?
Cel mai recent răspuns: ContSters118946 , utilizator 18:27, 1 Februarie 2011
verifica,la judecatoria Buzau,unii colegi de-ai tai au castigat in instanta,si au studiile recunoscute...am citit acum cateva zile pe un site de anunturi...

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Relicentiere spiru haret natty1954natty1954 natty1954natty1954 buna ziua , as dori o parere despre mult mediatizata cerere si sustinerea relicentieri , eu am sustinut licenta in anul 2009 in data de 06 iulie (inainte de ... (vezi toată discuția)
Am dat ex de licenta in iunie2009 la spiru haret facultatea mfc/cig forma de invatamant id tnedelciu tnedelciu in anexa 1 la ordonanta nu specifica ca ar trebui sa sustin examenul din nou,la MFC Bucuresti/CIG-ID este barat,nu stiu ce sa mai cred dau sau nu? (vezi toată discuția)
Eliberare diploma de licenta de la universitatea spiru haret Nimi Nimi Buna ziua, Sunt absolvent al Facultatii de Drept si Administratie Publica din Bucuresti,specializarea Drept,din cadrul Universitatii Spiru Haret,durata ... (vezi toată discuția)