Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... admitere INM
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

admitere INM

Buna seara,

Imi poate spune si mie cineva daca pentru admiterea la Institutul National al Magistraturii trebuie sa ai o medie generala minima obtinuta in cei 4 ani de studiu la Facultatea de drept? In regulamentul lor nu vad specificat asa ceva, doar ca trebuie sa iei minim 7 la concursul organizat de ei.
nu exista conditie cu privire la media generala
Multumesc frumos pentru raspunsul prompt.