Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Probleme cu site-ul
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Probleme cu site-ul

Buna ziua!
Am de vreo cateva zile probleme cu vizualizarea anumitor sectiuni din site. Cand doresc sa vizualizez continutul unei stiri (de exemplu) imi apare mesajul : Internet Explorer cannot open the Internet site [ link extern ] ........
Ma puteti ajuta sa rezolv aceasta problema?
Buna ziua,

Ati incercat sa accesati siteul si cu alt browser? Mozilla Firefox, spre exemplu:
[ link extern ] /

M-ar interesa sa stiu daca si cu celalalt browser aveti aceeasi problema.

In principiu, nu s-a mai plans nimeni de o astfel de problema, asa incat m-ar interesa sa stiu daca e o problema a computerului / conexiunii dumneavoastra sau o problema de site.

Multumesc anticipat.
Alin Popescu a scris:

Buna ziua,

Ati incercat sa accesati siteul si cu alt browser? Mozilla Firefox, spre exemplu:
[ link extern ] /

M-ar interesa sa stiu daca si cu celalalt browser aveti aceeasi problema.

In principiu, nu s-a mai plans nimeni de o astfel de problema, asa incat m-ar interesa sa stiu daca e o problema a computerului / conexiunii dumneavoastra sau o problema de site.

Multumesc anticipat.

Cu Mozilla merge fffffff greu la incarcre pagina, dupa care se blocheaza. Cand inchid imi da urmatorul mesaj : plugin-container. exe has encountered a problem and need close.....
Cred k e de vina calculatorul ( doar 128 MG la RAM din care 32 se duc la placa video intergata) si conexiunea de net care mai mult sta....
Scuze de deranj, multumesc pt raspuns. O zi cat mai buna in continuare!
Da, imi pare rau, si eu cred ca e o problema a computerului. O sa incercam sa facem tot ce putem pentru ca siteul sa poata fi accesat cu cat mai putine resurse.

O zi frumoasa.
leuca_luminita a scris:

Cu Mozilla merge fffffff greu la incarcre pagina, dupa care se blocheaza. Cand inchid imi da urmatorul mesaj : plugin-container. exe has encountered a problem and need close.....

Desi problema este a calculatorului, incercati totusi cu Opera [ link extern ] /
Succes!
m_c_m, utilizator