avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 786 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Probleme cu site-ul
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Probleme cu site-ul

Buna ziua!
Am de vreo cateva zile probleme cu vizualizarea anumitor sectiuni din site. Cand doresc sa vizualizez continutul unei stiri (de exemplu) imi apare mesajul : Internet Explorer cannot open the Internet site [ link extern ] ........
Ma puteti ajuta sa rezolv aceasta problema?
Cel mai recent răspuns: m_c_m , utilizator 03:10, 9 Februarie 2011
Buna ziua,

Ati incercat sa accesati siteul si cu alt browser? Mozilla Firefox, spre exemplu:
[ link extern ] /

M-ar interesa sa stiu daca si cu celalalt browser aveti aceeasi problema.

In principiu, nu s-a mai plans nimeni de o astfel de problema, asa incat m-ar interesa sa stiu daca e o problema a computerului / conexiunii dumneavoastra sau o problema de site.

Multumesc anticipat.
Alin Popescu a scris:

Buna ziua,

Ati incercat sa accesati siteul si cu alt browser? Mozilla Firefox, spre exemplu:
[ link extern ] /

M-ar interesa sa stiu daca si cu celalalt browser aveti aceeasi problema.

In principiu, nu s-a mai plans nimeni de o astfel de problema, asa incat m-ar interesa sa stiu daca e o problema a computerului / conexiunii dumneavoastra sau o problema de site.

Multumesc anticipat.


Cu Mozilla merge fffffff greu la incarcre pagina, dupa care se blocheaza. Cand inchid imi da urmatorul mesaj : plugin-container. exe has encountered a problem and need close.....
Cred k e de vina calculatorul ( doar 128 MG la RAM din care 32 se duc la placa video intergata) si conexiunea de net care mai mult sta....
Scuze de deranj, multumesc pt raspuns. O zi cat mai buna in continuare!
Da, imi pare rau, si eu cred ca e o problema a computerului. O sa incercam sa facem tot ce putem pentru ca siteul sa poata fi accesat cu cat mai putine resurse.

O zi frumoasa.
leuca_luminita a scris:

Cu Mozilla merge fffffff greu la incarcre pagina, dupa care se blocheaza. Cand inchid imi da urmatorul mesaj : plugin-container. exe has encountered a problem and need close.....

Desi problema este a calculatorului, incercati totusi cu Opera [ link extern ] /
Succes!
Ultima modificare: Miercuri, 9 Februarie 2011
m_c_m, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Nu reusesc sa-mi vizualizez mesajele pe yahoo! avTodincaVeronica avTodincaVeronica De cateva zile, daca intru pe adresa de yahoo si incerc sa vad ce mesaje am primit de la avocatnet.ro, nu imi apare nimic si nu pot sa le vizualizez. Jos ... (vezi toată discuția)
Vizualizare dosar fiscal anaf mirelanicola.72 mirelanicola.72 Buna ziua! va solicit ajutorul in urmatoarea problema: ma loghez pe site-ul anaf cu certificatul digital, accesez aplicatia dosar fiscal, dar imi apare ... (vezi toată discuția)
Eroare aparuta la listare borderou fise fiscale dya_eco dya_eco Nu pot sa listez borderoul la fisele fiscale ,, the system cannot find the path specified''., ma poate ajuta cineva? (vezi toată discuția)