avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 374 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Certificat digital depunere declaratii
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Certificat digital depunere declaratii

Buna tuturor.

Stie cineva cat costa toata procedura si intocmai un certificat digital pentru depunerea declaratiei on-line (e vorba de firma si de declaratia ANAF d112) pe 1 an de zile?

Multumesc.
Cel mai recent răspuns: giv , utilizator 13:30, 23 Iunie 2011
Buna ziua. In jur la 50 Euro.
Cat priveste procedura va ajut cu un link in care e specificat tot:
[ link extern ]
Ultima modificare: Luni, 7 Februarie 2011
Popa Adrian, Contabil
Multumesc mult, Lucian!

o zi buna..tuturor
Cu placere, este super simplu si usor cu cu semnatura electronica, depunerea.
Bafta multa.
costul este de 45 euro plus tva,pentru un an.
Reinoirea peste un an 30 euro plus tva .
m amarie a scris:

costul este de 45 euro plus tva,pentru un an.
Reinoirea peste un an 30 euro plus tva .

Pe mine m-a costat in jur de 300 ron (certificat plus drumuri plus comisoane bancare). Iti vine in 6 zile lucratoare din momentul definitivarii formalitatilor si platii( la Certsign).

Alte discuții în legătură

Depunere online declaratii 100, 300 Doina B Doina B Buna ziua! Cu riscul de a considera ca pun o intrebare banala, pt linistea mea v-o adresez totusi: Am o firma cu salariati pt care voi depune online ... (vezi toată discuția)
Contabilitate - semnatura electronica alexandra.ghnas alexandra.ghnas Ce declaratii sunt obligatoriu de depus electronic, si aici ma refer strict la intreprinderile mici (deoarece cele mari si mijlocii erau obligate oricum inca ... (vezi toată discuția)
Declaratii srl nou 2011 ionela11 ionela11 Buna ziua. Am infiintat un srl nou in iunie 2011 neplatitor de tva. In luna septembrie am angajat o persoana. Intrebarea este ce declaratii trebuie sa depun la ... (vezi toată discuția)