Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Certificat digital depunere declaratii
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Certificat digital depunere declaratii

Buna tuturor.

Stie cineva cat costa toata procedura si intocmai un certificat digital pentru depunerea declaratiei on-line (e vorba de firma si de declaratia ANAF d112) pe 1 an de zile?

Multumesc.
Buna ziua. In jur la 50 Euro.
Cat priveste procedura va ajut cu un link in care e specificat tot:
[ link extern ]
Popa Adrian, Contabil
Multumesc mult, Lucian!

o zi buna..tuturor
Cu placere, este super simplu si usor cu cu semnatura electronica, depunerea.
Bafta multa.
costul este de 45 euro plus tva,pentru un an.
Reinoirea peste un an 30 euro plus tva .
m amarie a scris:

costul este de 45 euro plus tva,pentru un an.
Reinoirea peste un an 30 euro plus tva .

Pe mine m-a costat in jur de 300 ron (certificat plus drumuri plus comisoane bancare). Iti vine in 6 zile lucratoare din momentul definitivarii formalitatilor si platii( la Certsign).