Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale societate nou infiintata
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

societate nou infiintata

ce inseamna societate nou infiintata?
societate care numai ce a fost inregistrata la ORC...
multumesc dar ordinulmt nr 1172/2009 cu modificarie aduse la OMTI 1007 /2010 articolul 136 litera e spune pentru a elibera licenta de intermediere se cere pentru firmele nou infiintate capitalul subscris si varsat 50 000 eur daca firma ce o detin este infiintata in 2000 dar nu am avut activitate de loc se poate incadra in ordinul MTI 1007 /2010 ?