Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Impozit
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Impozit

Cine este bolnav de scleroza multipla se incadreaza la handicap locomotor pentru a fi scutit de plata impozitului pe autoturisme?
Da, dar numai pentru auto transformate ,a caror proprietar este, cu frana sau/si ambreiaj la mana, etc.