Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Ziua Bãrbatului
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Ziua Bãrbatului

5 Mai.
Cum sărbătoriţi voi Ziua Bărbatului?
Întrebarea este adresată atât domnişoarelor, doamnelor, cât şi domnilor...;)
Corina Capotã, Avocat
bn fratilor dar pana inainte de a deveni 5 mai ziua oficiala a barbatilor nu aveam dreptul sa plecam la o bere sau sa vedem un meci cu echipa preferata ? :-/ let`s be real for God`s sake :))
Am o curiozitate: cum adica "a devenit ziua oficiala a barbatilor"?
Andreea Lisievici a scris:

Am o curiozitate: cum adica "a devenit ziua oficiala a barbatilor"?

mde... avocati!!!
Se iau de chestii asa de marunte... cum ar fi timpul unui verb...:)):))