Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general declaratia 112
Discuție deschisă în Contabilitate în general

declaratia 112

care trebuie sa fie denumirea fisierului .pdf care se depune la fisc pe CD?
D112_CUI_an_luna
Nu prea sint sigur de aceasta structura a numelui de fisier.
Am vazut circulind multe variante , care cuprind cam aceleasi date,
dar in alta ordine.
Oricum, e meritul MFP ca, dupa ce a lansat acest program idiot, nici macar in privinta numelui nu au reusit sa ne lamureasca.
De trei ori am tot incercat sa depun declaratia, pe plan local, mi se tot spune ca nu
se descarca, dar nimeni nu ma lamureste ce trebuie sa fac sa fie bine.
Ca la validare nu-mi ies erori.
O sa avem batai de cap cu aceasta declaratie cit nu am avut cu toate cele vechi la un loc.