Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort

ce sanse are sotia mea cu care sunt in divort , avind impreuna 2 copii minori , sa cistige copii in cazul in care ea a plecat la ,,munca ,, in italia si nu a revenit la domiciliu de 2 ani . copii nu vor la ea , autoritatea tutelara in favoarea mea . avocatul meu mia dat toate sansele ca copii vor ramine la mine
depine de optiunea copiilor. nu ne-ati spus varsta lor, dar oricum sansele cresc daca aveti si martori, probe.