Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Actiune judecatoreasca - recuperare -25%
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Actiune judecatoreasca - recuperare -25%

As vrea sa stiu daca cineva din tara ( ma refer la primarii) a dat in judecata si a castigat procesul pentru recuperarea celor 25% pierduti din iulie 2010. Multumesc anticipat.
Sunt functionar public (nu la o primarie), am actionat in instanta institutia pentru reducerea de 25% din iulie, avem termen in 25 febr
Va doresc multa, multa bafta. Colegilor nostri de o alta primarie li s-a respins actiunea ca nefondata. Noi avem termen pe 24.03.201.
Trimiteti o adresa de email si va tin la curent
Stimate Domnule dborsanu va rog sa-nu spuneti ce stiti despre actiunea de recuperare a 25% pentru care a-ti avut termen pe 25 febr. Adresa mea este nucsoara66@yahoo.com.Multumesc mult.
...si daca nu-i secret postati si pe forum ;)