Forum Discuţii diverse Timp liber şi ocupaţii cu care ... Locuri care v-au impresionat in calatoriile in afara ...
Discuție deschisă în Timp liber şi ocupaţii cu care îl putem umple

Locuri care v-au impresionat in calatoriile in afara tarii

Sigur ca aveti un loc care v-a impresionat in mod deosebit in calatoriile voastre.
Pe mine biserica Birnau din Germania.

[ link extern ]
ADI,ai deschis un topic minunat.Felicitari =D>
Eu ador florile...Oriunde merg,ma intorc cu bratele pline de FLORI :vishenka:.

BOTANIC GARDEN FROM BALCIK BULGARIA :luck:
[ link extern ]

Bulgaria,Gradina botanica din Balcik
[ link extern ]
ContSters179589, utilizator
GERMANIA
Frumoasa,dar____Rece.

Neuschwanstein
[ link extern ]
Fantana din Praga
[ link extern ]
Krizikova Fountain, Prague "Gladiator - Music from the Movie
[ link extern ]

:acute: Ce parere ai?
Cred ca am fost in zile diferite,poate luni....:yes:
Va recomand cu mare drag
[ link extern ]
Il Museo Egizio di Torino