Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 cod caen 4645
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

cod caen 4645

BUNA SEARA
SPUNETI-MI VA ROG,DACA DETIN O FIRMA CU COD CAEN 4645 POT COMERCIALIZA DETERGENTI SI CONSUMABILE DIN HARTIE??HARTIE IGIENICA,SERVETELA,ETC....MULTUMESC
Codul 4645 este pretabil comertului cu ridicata( en-gros; import-export). cred ca mai degraba s-ar potrivi codul 4649 - Comert cu ridicata al altor bunuri de uz gospodaresc.
Pentru comert en-detail ar merge: 4719 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate cu vanzare predominanta de produse nealimentare