avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 458 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 cod caen 4645
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

cod caen 4645

BUNA SEARA
SPUNETI-MI VA ROG,DACA DETIN O FIRMA CU COD CAEN 4645 POT COMERCIALIZA DETERGENTI SI CONSUMABILE DIN HARTIE??HARTIE IGIENICA,SERVETELA,ETC....MULTUMESC
Cel mai recent răspuns: ContSters22713 , utilizator 23:04, 14 Februarie 2011
Codul 4645 este pretabil comertului cu ridicata( en-gros; import-export). cred ca mai degraba s-ar potrivi codul 4649 - Comert cu ridicata al altor bunuri de uz gospodaresc.
Pentru comert en-detail ar merge: 4719 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate cu vanzare predominanta de produse nealimentare

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Cod caen raulTM raulTM BUNA SEARA! SPUNETI-MI VA ROG DACA POT COMERCIALIZA PRODUSE PT CURATENIE GEN DETERGENTI,HARTIE IGIENICA,GALETI,MATURI ETC) PE COD CAEN 4645.MULTUMESC (vezi toată discuția)
Cod caen vanzare decoratiuni de craciun just.rain just.rain Stie cineva care ar fi codul caen pentru vanzarea cu amanuntul al decoratiunilor de craciun (gen beteala, globulete, instalatii de lumini, etc.)? Multumesc ... (vezi toată discuția)
Informatii utile aida85 aida85 as dori sa deschid un srl si as dori sa vand,produse alimentare,nealimentare,bauturi,tutun,legume si fructe si as dori sa stiu ce coduriCAEN TREBUIE SA ... (vezi toată discuția)