Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA - nu am diploma
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA - nu am diploma

Buna ziua, doresc sa-mi deschid PFA, ca si colaborator pentru firmele de transport persoane (voiaj).... nu am diploma de turism ( am licenta in economie) si nici nu am vechime in domeniu. Intrebarea e: daca pot deschide PFA fara sa detin cele mai sus amintite.
Multumesc anticipat pentru raspuns.
Dupa parerea mea codul 7990 - Alte servicii de rezervare si asistenta turistica ar merge la studiile pe care le aveti.