Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii contributii datorate de un pensionar
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

contributii datorate de un pensionar

buna ziua, sunt noua pe forum si nu am reusit sa ma lamuresc din discutiile anterioare: care sunt contributiile datorate de ANGAJATOR in cazul unui pensionar angajat cu conventie civila?
va multumesc,#-o
noumembru a scris:

buna ziua, sunt noua pe forum si nu am reusit sa ma lamuresc din discutiile anterioare: care sunt contributiile datorate de ANGAJATOR in cazul unui pensionar angajat cu conventie civila?
va multumesc,#-o
noumembru a scris:

buna ziua, sunt noua pe forum si nu am reusit sa ma lamuresc din discutiile anterioare: care sunt contributiile datorate de ANGAJATOR in cazul unui pensionar angajat cu conventie civila?
va multumesc,#-o

nu poate nimeni sa ma lamureasca?!
va multumesc din nou!