avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1064 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Salarii contributii datorate de un pensionar
Discuție deschisă în Fiscalitate - Salarii

contributii datorate de un pensionar

buna ziua, sunt noua pe forum si nu am reusit sa ma lamuresc din discutiile anterioare: care sunt contributiile datorate de ANGAJATOR in cazul unui pensionar angajat cu conventie civila?
va multumesc,#-o
Cel mai recent răspuns: noumembru , utilizator 20:31, 23 Februarie 2011
noumembru a scris:

buna ziua, sunt noua pe forum si nu am reusit sa ma lamuresc din discutiile anterioare: care sunt contributiile datorate de ANGAJATOR in cazul unui pensionar angajat cu conventie civila?
va multumesc,#-o
noumembru a scris:

noumembru a scris:

buna ziua, sunt noua pe forum si nu am reusit sa ma lamuresc din discutiile anterioare: care sunt contributiile datorate de ANGAJATOR in cazul unui pensionar angajat cu conventie civila?
va multumesc,#-o


nu poate nimeni sa ma lamureasca?!
va multumesc din nou!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Conventie civila carmen_danciu carmen_danciu Buna ziua. Va rog sa ma lamuriti intr-o problema. S-a incheiat o conventie civila cu o institutie tip C.A.R- pensionari. Ce contributii trebuiesc oprite pe ... (vezi toată discuția)
Asociatia de proprietari maria ionescu maria ionescu Va rog lamuriti-ma in urmatoarea`problema: O asociatie de proprietari care are 3 angajati cu conventie civila , dintre care 2 pensionari si unul angajat si la ... (vezi toată discuția)
Viramente conventie civila CORNELIA.G CORNELIA.G Va rog sa imi spuneti, care sunt retinerile datorate de angajat in cazul unor conventii civile, incheiate cu persoane care au contract de munca la alt ... (vezi toată discuția)