Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Viramente conventie civila
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Viramente conventie civila

Va rog sa imi spuneti, care sunt retinerile datorate de angajat in cazul unor conventii civile, incheiate cu persoane care au contract de munca la alt angajator, sau sunt pensionari, si daca unitatea care incheie conventia civila, vireaza si contributii ale unitatii , pe langa cele retinute peroanei.
Va rog sa cititi raspunsul postat de cineva pe forum la o intrebare pe aceeasi tema, la adresawww.avocatnet.ro/content/for...