Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... itm online
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

itm online

Am o intrebare daca aveam inainte Prog. Revisal instalat inainte, acum pentru a transmite online trebuie instalat programul KitRegesValidator pentru a transmite online, cum ca nu inteleg.
Revisalul se trimite ca si pana acum, daca il transmiteati on line.
Daca nu il transmiteati on line, faceti o cerere la ITM (este tip) si solicitati user si parola, dupa care veti putea accesa site-ul ITM pentru transmiterea Revisal-ului on line.
dumi32 a scris:

Am o intrebare daca aveam inainte Prog. Revisal instalat inainte, acum pentru a transmite online trebuie instalat programul KitRegesValidator pentru a transmite online, cum ca nu inteleg.

KitRegesValidator Aplicaţia de validare este destinată în special angajatorilor care utilizează aplicaţii informatice proprii pentru generarea fişierelor de actualizare a registrului în condiţiile respectării specificaţiilor privind structura şi formatul de fişier care trebuie transmis la inspectoratul teritorial de muncă
dumi32 a scris:

Am o intrebare daca aveam inainte Prog. Revisal instalat inainte, acum pentru a transmite online trebuie instalat programul KitRegesValidator pentru a transmite online, cum ca nu inteleg.

Nu trebuie instalat aceasta aplicatie .. ea este destinată în special angajatorilor care utilizează aplicaţii informatice proprii pentru generarea fişierelor de actualizare a registrului în condiţiile respectării specificaţiilor privind structura şi formatul de fişier care trebuie transmis la inspectoratul teritorial de muncă . Numai in aceste conditii se poate instala aceasta aplicatie KitReges Validator.