Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... PROBLEME VECINI
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

PROBLEME VECINI

AM SI EU O PROBLEMA CU VECINII MEI. DE APROAPE UN AN VECINII MEI DIN DREAPTA AU CONSTRUIT LA MAI PUTIN DE UN METRU DE FERESTRELE CASEI MELE COTETE PENTRU ANIMALE. AM FACUT CITEVA SESIZARI LA POLITIE SI LA PRIMARIE PENTRU CA IN PERIOADELE CALDE NU SE POATE AERISI NICI O CAMERA DIN CAUZA MIROSULUI INSUPORTABIL DAR NIMIC , NUMAI PROMISIUNI. AM VORBIT SI CU VECINII SI AU MUTAT COTETUL DE GAINI SI L-AU PUS PE CEL DE PORCI. VA ROG SA MA AJUTATI PENTRU A PUTEA REZOLVA ACEASTA PROBLEMA. VA MULTUMESC!
Numai autoritatea responsabila local poate dispune masuri pentru restabilirea situatiei
Pentru solutionare,sesizati inclusiv directia sanitar veterinara