Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa de post pt. masinist in legatorie mecanica
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa de post pt. masinist in legatorie mecanica

Buna ziua,
Va rog frumos daca ma poate ajuta cineva cu o fisa de post pt. masinist in legatorie mecanica, am cautat pe internet si nu am gasit. Va multumesc anticipat.
Nu ati gasit si nu va poate ajuta nimeni,o concepeti singura mai cu seama ca cunoasteti realitatea de la fata locului si pretentiile angajatorului.
Fisele de post nu sunt standardizate. Este un document care precizeaza sarcinile si responsabilitatile ce-i revin titularului postului, conditiile de lucru, standardele de performanta precum si caracteristicile personale necesare angajatului pentru indeplinirea cerintelor postului.