Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fisa postului mecanic vulcanizator
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fisa postului mecanic vulcanizator

salutare.....doresc si eu de ma poate ajuta cineva cu un model de fisa postului pentru mecanic vulcanizator......e-mail sorin75buc@yahoo.com.......multumesc
Fisele de post nu sunt standardizate. Fisa postului este un document care precizeaza sarcinile si responsabilitatile ce-i revin titularului postului, conditiile de lucru, standardele de performanta, caracteristicile personale necesare angajatului pentru indeplinirea cerintelor postului, etc. Cunoscand mai bine situatia reala si pretentiile angajatorului o construiti singur sau ajutat de responsabilul locului de munca ori de un specialist/inspector in resurse umane. Model gasiti si pe internet, pe care il adaptati conditiilor concrete de la dv.
sorin75cluj a scris:

salutare.....doresc si eu de ma poate ajuta cineva cu un model de fisa postului pentru mecanic vulcanizator......e-mail sorin75buc@yahoo.com.......multumesc

Gasiti un model de astfel de fisa aici
[ link extern ]