Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Fisa Postului
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Fisa Postului

Buna, va rog sa ma ajutati va rog cu fisa postului pentru
- inginer in industria alimentara
- asistent marketing
Va multumesc mult: esmeralda_hon@yahoo.com
Fisele de post nu sunt standardizate. Fisa postului este un document care precizeaza sarcinile si responsabilitatile ce-i revin titularului postului, conditiile de lucru, standardele de performanta, modalitatea de recompensare, precum si caracteristicile personale necesare angajatului pentru indeplinirea cerintelor postului. Daca tineti cont de acestea, o puteti realiza singura. Model cadrul de Fisa a postului, gasiti pe acest forum la sectiunea „Documente utile”, pe www.modelcontracte.ro sau www.legislatiamuncii.ro.